Oto Servis Liftleri

Oto Servis Liftleri Hidrolik silindirler ve çelik halat sayesinde lift sessiz, emniyetli ve güvenli olarak çalışmaktadır. Asimetrik dizaynı sayesinde araç kapıları dar sütunlar arasında açılabilmektedir.
DETAYLAR

Lazerli Far Ayar Cihazı

Elektronik kontrol üniteli profesyonel Far Ayar Cihazı tüm far tipleri için kullanım imkanı vardır.
DETAYLAR

Rot Ayar Cihazları

Rot Ayar Cihazları; Hidrolik silindirler ve çelik halat sayesinde lift sessiz, emniyetli ve güvenli olarak çalışmaktadır. Yaklaşma rampaları aracın geriye doğru, ön tekerlek blokları da aracın öne doğru kaymasına engel olmaktadır.
DETAYLAR

Lastik Sökme Takma Makinaları

Makina üstündeki jant bağlama ve damak düşürme operasyonları sırasında alaşımlı tekerler yada jantlar hasar görmez. 24'' iç jant bağlama kapasitesi, geniş ve büyük lastikleri kolayca değiştirebilir.
DETAYLAR

Nitrojen Jeneratörleri

Nitrojen jeneratörleri uygun maliyetli, güvenilir ve güvenli nitrojen kaynağı sağlar. Nitrojen jeneratörlerinin çalışma prensibi membran yardımıyla hava ayırmayı temel alır.
DETAYLAR

Otomatik Lastik Şişiriciler

Sahip olduğu özel dizaynı sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Geniş arkadan ışıklı LCD ekran.
DETAYLAR

Balans Makinaları

Kamyon - Otobüs - Otomobil ve Motorsiklet tekerlekleri üzerinde otomatik çift dönüş hızı sistemi sayesinde çalışmak üzere tasarlanmış elektronik tekerlek dengeleyici. Tekerleği kolayca kaldırmak için 200 kg kapasiteli asansör ile donatılmıştır.
DETAYLAR

Jant Düzeltme Makinaları

Jant düzeltme makinaları ile 10'' ten 26'' e kadar binek ve hafif ticari araç jantları düzeltebilir. Özel dizaynları, Polisaj ve Torna özellikleri sayesinde öncelikli tercih edilen jantlardır.
DETAYLAR

Takım Dolapları

Kolay kullanım için özel dizayn edilmiş çekmeceli takım dolapları.
DETAYLAR

Krikolar

Krikolar çok çeşitli modellerin yanında kaldırma kapasitelerinin ve kullanım yerlerinin çeşitliliğine bağlı olarak bir çok çeşidi vardır.
DETAYLAR

Havalı El Aletleri

Havalı el aletleri profesyonel endüstriyel kullanım amacı ile tasarlanmış olan güçlü aletlerdir. Darbe vurarak sıkışmış olan vidalar rahatlıkla sökülür ya da sağlam sıkılması gerekenler darbe ile sıkılır.
DETAYLAR