Yarı Otom. Lastik Sökme Takma Makinası

Makina üstündeki jant bağlama ve damak düşürme operasyonları sırasında alaşımlı tekerler yada jantlar hasar görmez. 24'' iç jant bağlama kapasitesi, geniş ve büyük lastikleri kolayca değiştirebilir. Yüksek torklu elektrikli döner tabla kolay lastik sökme ve takma için istenilen hızda kontrol edilebilir.
DETAYLAR

Tam Otom. Lastik Sökme Takma Makinası

24'' iç bağlama kapasitesi standart çelik lantlardan hassas özel yapım alaşımlı jantlara kadar tüm tekerlek üzerinde çalışmak için yeterlidir. Makinanın önündeki pedala basarak hareket ettirilen geri yaslamalı sütun sayesinde lastik şişirilmesi veya değiştirilmesi sırasında daha rahat ve erişimi kolay şekilde çalışmaya imkan verir.
DETAYLAR

Tam Otom. Yardımcı Kollu Lastik Sökme Takma Makinası

Çok sayıda geniş ve düşük profilli lastiklere servis veren iş yerleri için ideaidir. LMY430, 20'' döner tablaya sahip tüm lastik sökme takmalar için uygundur. 24'' iç bağlama kapasitesi standart çelik lantlardan hassas özel yapım alaşımlı jantlara kadar tüm tekerlek üzerinde çalışmak için yeterlidir.
DETAYLAR

Motorsiklet Lastik Sökme Takma Makinası

* Makinanın şaftının ucundaki gaganın metaryali çatlamaya ve kolayca deforme olmaya karşı dayanıklıdır. * Makina ayrıca damak koruyucu ile donatılmıştır.
DETAYLAR

Tam Otomatik Kamyon Lastik Değiştirici

Universal kendi kendine merkezlenen bağlama. Jant başlamasının saat yönünde ve saatin tersi yönünde dönmesi. Ayarlanabilir bağlama gücü.
DETAYLAR

Yarı Otomatik Kamyon Lastik Değiştirici

Universal kendi kendine merkezlenen bağlama. Jant başlamasının saat yönünde ve saatin tersi yönünde dönmesi. Elektro-hidrolik sistem. Ayarlanabilir bağlama gücü.
DETAYLAR