Tek / iki / üç kademeli piston seçenekleri, yağ enjekteli ve yağsız modelleri ile 0-40 bar arasında basınçlı hava üretme yeteneğine sahip, modellerine göre kayış/kasnak veya direkt akuple bağlantılı, sağlam, uzun ömürlü, gerek manuel gerekse elektronik kontrol modu ile kullanıma sunulan, her bir bileşeninin titizlikle belirlendiği, son teknoloji ile işlenip bir araya getirildiği pistonlu kompresörlerimiz, kullanıcılarına katma değer sağlamak ve işletmelerin verimliliklerini artırmak üzere tasarlanıp, yıllar sonra dahi ilk günkü performansları ile çalışacak şekilde üretilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır. Kullanım alanları ve ürettikler basınç farklılıklarına göre 4 farklı seri ile üretilen pistonlu kompresörlerimizi sayfanın devam eden kısmında inceleyebilirsiniz;

TEK VE ÇİFT KADEMELİ PİSTONLU KOMPRESÖRLER

Kayış/kasnak bağlantısı ile üretilen, yağ enjekteli tek ve çift kademeli pistonlu kompresör serisi 1,1-7,5 kW arasındaki güç seçenekleri ile işletmelerin basınçlı hava ihtiyacını karşılamaktadır. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR

PİSTONLU BOOSTER KOMPRESÖRLER

Pet şişe üretimi için tasarlanan, kayış/kasnak bağlantısı ile üretilen, yağ enjekteli, çift kademeli pistonlu booster kompresör serisi 7-13 bar basınç ile beslenen basınçlı havayı 40 bar basınca ulaştırır. 7,5-30 kW arasındaki güç seçenekleri ile pet şişe üretimi ve şu şişeleme tesislerinin basınçlı hava ihtiyacını karşılamaktadır. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR

DİREKT AKUPLE PİSTONLU BOOSTER KOMPRESÖRLER

Pet şişe üretimi için tasarlanan, direkt akuple bağlantılı, yağ enjekteli 3 kademeli pistonlu booster kompresör serisi 7-13 bar basınç ile beslenen basınçlı havayı 40 bar basınca ulaştırır.Pompalı tip yağlama sistemi ve özel tasarım soğutma sistemi en üst seviyede verimli çalışma sağlamaktadır. 18,5-45 kW arasındaki güç seçenekleri ile pet şişe üretimi ve şu şişeleme tesislerinin basınçlı hava ihtiyacını karşılamaktadır. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR

YAĞSIZ TİP PİSTONLU PET KOMPRESÖRLER

Pet şişe üretimi için tasarlanan, kayış/kasnak bağlantılı, yağsız tip pistonlu pet kompresör serisi atmosferik basınçta aldığı havayı 40 bar basınca ulaştırır. Özel tasarım özellikleri ile en üst seviyede verimli çalışma sağlamaktadır. 37-220 kW arasındaki güç seçenekleri ile pet şişe üretimi ve şu şişeleme tesislerinin basınçlı hava ihtiyacını karşılamaktadır. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR