Mekanikten elektronik yazılımına kadar her bir bileşeninin titizlikle belirlendiği, son teknoloji ile işlenip bir araya getirildiği vidalı kompresörlerimiz, kullanıcılarına katma değer sağlamak ve işletmelerin verimliliklerini artırmak üzere tasarlanıp, yıllar sonra dahi ilk günkü performansları ile çalışacak şekilde üretilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır. 4 farklı seri ile üretilen vidalı kompresörlerimizi sayfanın devam eden kısmında inceleyebilirsiniz;

Değişken Devirli Vidalı Kompresörler

Değişken hız yeteneğine sahip, direkt akuple motor vida bağlantısı ile üretilen ve bu sayede %35’e varan enerji tasarrufu sağlayan yağ enjekteli vidalı kompresör serisi 5,5-315 kW arasındaki güç seçenekleri ile işletmelerin basınçlı hava ihtiyacını karşılamaktadır. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR

Depo Üzeri Vidalı Kompresörler

2,2-37 kW arasında güç seçenekleri sunan, gerektiğinde kurutucu ile akuple olarak kullanılma avantajı sağlayan yağ enjekteli vidalı kompresör serisi kompakt tasarımı ile işletmelerde fazla yer kaplamadan basınçlı hava ihtiyacınıza güvenli ve verimli çözümler sunar. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR

Direkt Akuple Vidalı Kompresörler

Direkt akuple motor vida bağlantısı ve 22-315 kW arasındaki güç seçenekleri ile üretilen yağ enjekteli vidalı kompresör serisi basınçlı hava ihtiyacınıza güvenli ve verimli çözümler sunar. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR

Kayış/Kasnak Bağlantılı Vidalı Kompresörler

Kayış/kasnak sistemi ile sağlanan motor vida bağlantısı ve 45-160 kW arasındaki güç seçenekleri ile üretilen yağ enjekteli vidalı kompresör serisi basınçlı hava ihtiyacınıza güvenli ve verimli çözümler sunar. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR

Yağsız Tip Vidalı Kompresörler

ISO 8573-1 Class 0’a göre tamamen yağsız basınçlı hava sunan yağsız vidalı kompresörlerimiz “TUV Rheinland” Almanya tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.
DETAYLAR

Raylı Sistem Kompresörler

RSC SERİSİ Vidalı Hava Kompresörleri Yıldız Endüstriyel RSC serisi kompresörler raylı sistem araçlarındaki basınçlı hava ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Her bir üreticinin farklı taleplerini dikkate alarak müşterilere özel tasarlanan bu ürünlerle Yıldız Endüstriyel, raylı sistem (tren, tramvay) üreticilerinin güvenilir destekçisidir.
DETAYLAR