Denizcilik sektörünün zorluğunu, çalışma koşullarının ağırlığını bilerek, zamanın ve tecrubenin bu sektördeki öneminin farkındalığı ile üretim yapmaktayız. Atlantikten Pasifiğe, Arktikten Hint’e kadar tüm okyanuslarda ve tüm iç denizlerde siz değerli denizci dostlarımıza on yıllardır gerçek anlamda 365 gün 24 saat kesintisiz satış ve servis hizmeti sağlamaktayız. Denizin zorlu koşullarının her daim, insanı ve makineyi en üst seviyede zorladığı ve bu sebeple hatanın yeri olmadığı denizcilik endüstrisinde sizleri basınçlı hava konusunda ürün yelpazemizde bulunan ve en son teknoloji ile TÜRK LOYDU, BV, RINA, CLASS NK, RMRS, ABS ve IACS üyesi kalite kontrol firmaları gözetiminde ürettiğimiz kompresörler, basınçlı kaplar, inert gaz sistemleri ve bunların ilave ekipmanları ile sizleri denizlerde yalnız bırakmayacağız.
Tek / iki / üç kademeli seçenekleri, yağ enjekteli ve yağsız modelleri ile 0-40 bar arasında basınçlı hava üretme yeteneğine sahip, modellerine göre kayış/kasnak veya direkt akuple bağlantılı, sağlam, uzun ömürlü, gerek manuel gerekse elektronik kontrol modu ile kullanıma sunulan, her bir bileşeninin titizlikle belirlendiği, son teknoloji ile işlenip bir araya getirildiği kompresörlerimiz, kullanıcılarına katma değer sağlamak ve işletmelerin verimliliklerini artırmak üzere tasarlanıp, yıllar sonra dahi ilk günkü performansları ile çalışacak şekilde üretilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır. Kullanım alanları ve ürettikleri basınç farklılıklarına göre 3 farklı seri ile üretilen kompresörlerimizi sayfanın devam eden kısmında inceleyebilirsiniz;

Çift Kademeli Pistonlu Tip Marine Kompresörler

Kullanım kolaylığı ve ergonomi gözününde tutularak kayış/kasnak bağlantısı ile üretilen, hava soğutmalı, yağ enjekteli çift kademeli, yüksek performanslı ve sağlam çift kademeli pistonlu tip marine kompresör serisi 4-15 kW arasındaki güç seçenekleri ve 40 bar basınç üretme yeteneği ile tüm deniz araçlarının start-up ve manevra ile ilgili basınçlı hava ihtiyacını karşılamaktadır.
DETAYLAR

Üç Kademeli Direkt Akuple Pistonlu Tip Marine Kompresörler:

Yüksek hava tüketim ihtiyacı bulunan gemiler ve deniz araçları için tasarlanan, direkt akuple bağlantılı, yağ enjekteli 3 kademeli pistonlu kompresör serisi 40 bar basınçta start-up havası üretme yeteneğine sahiptir.Pompalı tip yağlama sistemi ve özel tasarım soğutma sistemi en üst seviyede verimli çalışma sağlamaktadır. 11-44 kW arasındaki güç seçenekleri ile tüm deniz araçlarının start-up ve manevra ile ilgili basınçlı hava ihtiyacını karşılamaktadır.
DETAYLAR

Yüksek Basınç Solunum Havası (Dalgıç) Kompresörleri

Yüksek Basınç Solunum Havası (Dalgıç) Kompresörleri
DETAYLAR

Vidalı Tip Marine Kompresörler

Deniz araçlarında ihtiyaç duyulan gerek genel servis havası gerek özel ekipman sistem havası üretimi için tasarlanan 13 bar basınca kadar hizmet sağlayan vidalı tip kompresörlerimiz bu anlamda ihtiyaç duyulan her an hizmete hazırdır. İhtiyacınıza göre kayış/kasnak veya direkt akupe bağlantılı, yağ enjekteli veya yağsız tip, hava soğutmalı veya su soğutmalı, yıldız-üçgen veya değişken devirli olarak 2,2-315 kW arasındaki güç seçenekleri ile üretilmekte ve hizmete sunulmakta Özel tasarım özellikleri ile en üst seviyede verimli çalışma sağlamaktadır. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR