Hizmetlerimiz

YILDIZ ENDÜSTRİYEL EKİPMANLAR

Firmamız, Basınçlı hava sistemlerinin parçaları olan kompresör, basınçlı hava tankları, basınçlı hava kurutucuları,basınçlı hava filtrasyonu ve nitrojen üretim sistemleri ve diğer ürünlerimiz ile ilgili olarak gerek üretim gerekse satış ve satış sonrası konularında tüm dünyaya hizmet sağlamaktadır.
Ürün yaşam döngüsünün satış sonrası servis uygulamalarına da uzandığının farkında olan Yıldız Endüstriyel Ekipmanlar, bu bilinçle değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına optimal, akılcı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. İştigal alanlarımız ile ilgili olarak değerli tercihlerini bizden yana kullanan tüm kıymetli müşterilerimize, satış sonrası en kaliteli hizmeti sunmak asli hedeflerimizdendir. Faaliyet konularımızda üretim sahalarında barındırdıkları ürünlerimiz ile ilgili olarak sorunsuz bir satış sonrası süreç yaşatmak ve bu anlamda zaman kayıplarının önüne geçmek maksadıyla,kendini sürekli yenileyen, müşteri istek ve projelerine uygun olarak butik çalışabilen,hızlı ,esnek ekibimiz ile her an sahada sizlere hizmete hazırız.

KOMPRESÖR SERVİSİ

Yıldız Endüstriyel Ekipmanlar,faaliyet alanında bulunan marka ve model gözetmeksizin tüm ürünleriniz için katiyetle orijinal ürün ve minimum maliyetli servis alternatiflerinden yola çıkarak; profesyonel anlayışımız, hızlı, etkin ve çözüm odaklı hareket tarzımız ile servis hizmeti sağlamaktadır. Bununla beraber firmamız, “Çözüm ortağınız” olarak tedarik zincirimizin elverdiği koşullar ve belirli kampanya dönemleri ile siz kıymetli kullanıcılara işletme maliyetlerinde avantajı sağlamaktadır.
DETAYLAR

DENİZDE BAKIM VE REVİZYON

25 yılı aşkın tecrubemizle,Atlantikten Pasifiğe, Arktikten Hint’e kadar tüm okyanuslarda ve tüm iç denizlerde 7/24 gerçek anlamda kesintisiz sunduğumuz hizmetimizle, hali hazırdaki kıymetli müşterilerimizin yanı sıra tüm denizcilerin yanındayız. Bu anlamda Kendi markamız olan kompresörlere ve diğer tüm marka kompresörlere aynı zamanda faaliyet sahamızdaki ürünlere orijinal yedekler ile tedarik, bakım ve revizyon hizmeti vermekteyiz. Karadaki hizmet konforunu denizlerde de siz değerli dostlarımıza sunmak için tüm enerjimiz ile “Pruvanızın Neta” olması için her daim yanınızdayız.
DETAYLAR

2.EL ÜRÜNLER

Faaliyet alanımızdaki ürünler dahilinde, dünyanın 4 yanında bulunan müşterilerimizden ve takas sistemimiz ile elimize ulaşan makineler orijinal yedek parça desteği ile merkez servisimizde revizyona tabi tutularak tekrar kullanıma hazır hale getirilen 2. el bu ürünler 1 yıl garanti ile satışa sunulmaktadır.
DETAYLAR

TAKAS SİSTEMİ

İşletmelerde kullanılan ve talepleri teknik olarak karşılamayan kompresör ve jeneratörler bu sistem ile işletmelere ek yük meydana getirmeden değerlendirilmektedir. Ücretsiz olarak sunduğumuz ve uzman ekip arkadaşlarımız ile yaptığımız teknik raporlamanın sonucu olarak ihtiyaç duyulan kapasitedeki ürünler tespit edilmektedir. Bu ürünler kullandığınız ürünler ile “takas sistemi” ile değiştirilerek “ilk satınalma” maliyetlerinizde avantaj sağlamaktayız.
DETAYLAR

YEDEK PARÇA

Günümüzde, global anlamda imalat sanayisinde de rekabetin her geçen gün daha da hızlandığı ve makineleşmenin daha da fazla önem kazandığını görmekteyiz. Bu sebeple, İşletmelerde üretimin yükünü sırtlanan makine parklarının daha da özenle korunması ve bu yolla verimliliklerinin artırılması zorunlu hale gelmiştir. Bu faydayı sağlamak için alınması gereken en önemli tedbirlerden biri de orijinal yedek parça kullanmak ve bu şekilde işletmelerde kullanılan makinelerin ticari ömürlerinin en uzun halleri ile hizmet vermelerini sağlamaktır.
DETAYLAR

KİRALAMA

İşletmelerin kısa zamanlı kullanım ihtiyaçlarını cevaplamak maksadıyla hareket eden kiralama departmanımızda, ihtiyacınıza en uygun olan model kompresör ve jeneratör günlük, haftalık, aylık, yıllık olarak hizmete sunulmaktadır.
DETAYLAR