Sanayi Tipi Islak-Kuru Süpürgeler

LWD serisi makinalarımız sanayi tipi süpürme özelliğinin yanı sıra, ıslak ve sulu zeminlerde de kullanılır. Makinamız uzun süreli çalışma şartlarına son derece dayanıklıdır.
DETAYLAR

Sıcak Hava Üretici (Ahtapot)

Sıcak Hava Üretici (Ahtapot), Detaylı temizlik işleri yapan oto kuaförlerde, temizlik işlemi bittikten sonra yıkanan tavan, koltuk ve döşeme gibi yüzeylerin ürettiği sıcak havayla hızlı bir şekilde kurutulmasını sağlar.
DETAYLAR

Jetonlu Self Servis Makinalar

Jeton veya Madeni para ile çalışan self servis makinalarımızın; Basınçlı yıkama makinaları, Köpük püskürtme makinaları, Oto süpürgeleri, İkisi bir arada ve Jetmatik olarak 5 farklı modelde üretimi yapılmaktadır.
DETAYLAR

Köpük Sıvı Püskürtme Tankları

Köpük - Sıvı püskürtme tankları Araba, Kamyon, Tır ve İş Makinaları gibi araçların ve makinaların dış yüzeyinde oluşan toz çamur vb. katmanların fırça kullanmadan köpürtülerek temizlenmesi için üretilmiştir.
DETAYLAR

Halı Koltuk Yıkama Makinaları

Maksimum seviyede yüksek devirli olarak üretilen Omax Halı Yıkama Makinaları, üstün dizaynı ve üretim kalitesinden dolayı son derece yüksek bir performansa ve güzel bir estetiğe sahiptir.
DETAYLAR

Zemin Temizleme Otomatları

Zemin temizleme makinalarının kullanımı kolay ve son derece emniyetlidir. İyi bir hijyen ve parlaklığa ihtiyaç duyulan zeminler için ideal ürünlerdir. Okul, avm, market, ofis vb. gibi büyük alanlarda hızlı ve maksimum temizlik için tercih edilmektedir.
DETAYLAR