Soğutucu gazlı ve farklı tip kimyasal kurutucular kullanılarak basınçlı hava içinde bulunan su, farklı uygulamaların gerektirdiği farklı çiğlenme noktaları ile sistemden uzaklaştırılır. Bu anlamda ürün yelpazemizde bulunan 5 farklı kurutucu modeli bulunmaktadır. Bunları sayfanın devamında inceleyebilirsiniz;

Soğutucu Gazlı Tip Kurutucular

Dayanıklı, kompakt ve verimli yapısı, paslanmaya karşı özel iyileştirme süreçlerinden geçirilmiş kalın çelik tüplerden tasarlanmış patenli eşsiz tek blok ısı eşanjörü ile üretülen kurutucularımız piyasadaki kurutucu performans değerlendirmelerinde referans kabul edilmektedir.
DETAYLAR

Soğutucu Gazlı Tip Yüksek Basınç Kurutucular

2,2-37 kW arasında güç seçenekleri sunan, gerektiğinde kurutucu ile akuple olarak kullanılma avantajı sağlayan yağ enjekteli vidalı kompresör serisi kompakt tasarımı ile işletmelerde fazla yer kaplamadan basınçlı hava ihtiyacınıza güvenli ve verimli çözümler sunar. Bu özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
DETAYLAR

DA Serisi Isısız Kimyasal Tip Kurutucular

İkiz kule tasarımı, yüksek ezilme direncine ve yüzey/hacim oranına sahip nem emen kurutucu malzemenin yardımıyla su buharının sürekli olarak malzeme yüzeyine çekilmesine izin verir. Kurutma işlemi, basınçlı havanın nemi yüzeyine çeken kurutucu malzeme yatağından geçirilirken diğer yatağın genişlemiş tahliye havası ile tekrar nem çekmeye hazırlanması ile tamamlanır.
DETAYLAR

DBP Serisi Isılı Kimyasal Tip Kurutucular

Bu serideki ürünler sabit -40°C basınçlı çiğlenme noktası sağlar. Bu ürünler 7 bar giriş basıncı, -35°C giriş sıcaklığı ve 100% giriş hava bağıl nem normal koşullarında çalışmak üzere tasarlanmıştır.Bu seri maksimum 12 bar(g) çalışma basıncına kadar işlevselliğini korur.
DETAYLAR

DMD Serisi Modüler Isısız Kimyasal Tip Kurutucular

Bu serideki moduüler adsorbiyonlu kurutucular, kendilerini ıspatlamış yöntemler ile modern teknolojiyi sentezleyerek kritik kurutucu operasyonlarında mükemmel verimlilik, kullanımında esneklik ve güvenilirlik sağlarlar.
DETAYLAR